Przeprowadzki Tychy

Firma Wujek Marek swój rozwój rozpoczęła na Śląsku i to właśnie jego mieszkańcom oraz oczywiście miejscowym firmom zawdzięczamy to, że zdecydowali się nam zaufać w okresie, w którym nasze usługi były jeszcze nie sprawdzone przez żadnych innych ludzi a nasza rzetelność wypływała tylko z zapewnień i ustaleń słownych. Na dzień dzisiejszy, kiedy widzimy jak wiele firm jest na rynku i jak wiele z nich okazuje się być oszustami na prawdę patrzymy wstecz, na nasza historie z uśmiechem i ogromnym szacunkiem do ludzi, którzy nam na samym początku pomagali.

Jedna z pierwszy miejscowości, do których dotarliśmy pełniąc nasze usługi na Śląsku były Tychy. Nie jest to zbyt duza miejscowość, w naszym odczuciu jednak kojarzy się niezwykle pozytywnie i każde kolejne zlecenie z tego miasta przyjmujemy z uśmiechem na twarzy i w sercu. Tychy to dla nas właściwie przede wszystkim bardzo pozytywni i uczciwi ludzie. Podczas naszej wieloletniej juz pracy niejednokrotnie natrafialiśmy na naciągaczy, oszustów i kombinatorów, jednak w Tychach takich zleceń i kontaktu z podobnymi ludźmi właściwie nie mieliśmy.

Wiemy, że życie różnie ludzi doświadcza, niektórzy wierzą, ze wszystkie dobre i złe uczynki w taki lub inny sposób do nas wracają, dlatego nie dziwi nas podejście do przeróżnych spraw czysto technicznych i społecznych mieszkańców Tych oraz ludzi którzy się stamtąd wywodzą. Ani razu nie zdarzyło nam się wracać ze zlecenia z Tych lub najbliższych okolic tego miasta z niezadowoleniem lub jakimkolwiek zasmuceniem wewnętrznym. Od ludzi, których tam właśnie obsługiwaliśmy otrzymujemy ciągle bardzo miłe, ciepłe słowa, ludzie doceniają nasze starania, niekiedy porównują nas również do innych usługodawców, na których odrobinę się zawiedli, przez co bali się wynajmować kolejną firmę transportową. Ogromnie doceniamy zaufanie które się w nas pokłada I właśnie z tego powodu między innymi dokładamy wszelkich starań aby nigdy tego zaufania nie zawieść lub nadwerężyć. Dobro naszych klientów to dywiza naszej firmy od pierwszych chwil istnienia naszej firmy na rynku i z tego co widzimy po latach pracy zdecydowanie dywiza ta się nam opłaciła, oraz została doceniona wśród zleceniodawców i klientów.

W przyszłości mamy nadzieję jeszcze niejedonkrotnie współpracować z ludźmi mieszkającymi w Tychach lub dopiero planujących się tam wprowadzić, ponieważ miasto to pozostawiło w naszej pamięci niezwykle pozytywne wspomnienia, które należy regularnie utrwalać I powielać. Osobiście mamy również nadzieję, że tak urocze miasto, jakim są Tychy będzie się skutecznie rozwijać, ponieważ zasługuje ono na większą uwagę, niż ta, którą przykuwa w chwili obecnej. Z niecierpliwością czekamy na rozwój przeróżnych inwestycji na terenie Tych I trzymamy kciuki za wszystkich tamtejszych pzedsiębiorców. Ze swojej strony przy każdym tamtejszym zleceniu dokładamy wszelkich starań, aby rozwój miasta przyspieszyć I udoskonalić jak tylko to z naszej strony możliwe podczas naszej pracy.