Transport mebli

Nasza firma swoją działalność z zakresu przeprowadzek zaczęła właśnie od transportu mebli. Do teraz jest to główny zakres transportu jakim się zajmujemy. Transportujemy meble w całym regionie Śląskim.

Samodzielna przeprowadzka i transport mebli może stanowić wyzwanie nawet dla osób niezwykle ambitnych i lubiących niecodzienne niespodzianki. Co oczywiste można transport przeprowadzić samemu. I zapewne prędzej czy później efekt zostanie osiągnięty. Z większym bądź mniejszym mozołem, z większymi bądź mniejszymi stratami oraz uszkodzeniami podczas transportu mebli. Z większą bądź mniejszą stratą czasu, paliwa, pieniędzy, sił, cierpliwości…

Lub można skorzystać z profesjonalnej firmy oferującej transport mebli i wykorzystać ich kilkuletnie doświadczenie w tym właśnie zadaniu.

Firma Wujek Marek oferuje kompleksowe usługi transportowe a w tym odbiór mienia, demontaż i montaż mebli, zabezpieczenie mienia folią stretch lub folią bezbelkową podczas transportu, pasami transportowymi lub w inny sposób. Transport mebli przeprowadzamy pod wskazany adres, w cenie transportu wliczony jest również rozładunek transportowanych mebli oraz, na życzenie przeprowadzamy usługę wniesienia i ustawienia mebli w wyznaczonym miejscu.