O firmie

Oferujemy szeroką ofertę usług związanych z przeprowadzką, transportem, relokacją. Cechuje nas rzetelność, punktualność i perfekcyjność.

Nasze zaangażowanie i pasja sprawia, że każdy nasz klient jest stawiany zawsze na pierwszym miejscu. 

Firma Wujek Marek przeprowadzkami zajmuje się już od ponad 10 lat. Znamy więc ten rynek od podszewki i wiemy o nim dosłownie wszystko, co może okazać się ważne i istotne we współpracy z naszymi zleceniodawcami. Na swoim koncie mamy już setki udanych przeprowadzek, transportów i innych zleceń. Nasza firma swoją główną siedzibę ma na Śląsku i właśnie w jego obrębie zajmujemy się transportem. Nasze główne ośrodki to miasta takie jak Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Bytom, Tychy, Chorzów, Zabrze czy Mikołów.

W obrębie tych miast wykonaliśmy już ogromną ilość przeprowadzek, a zleceń z każdym kolejnym dniem przybywa coraz więcej. Nasi klienci, to ludzie zadowoleni z podjętej przez siebie decyzji o zatrudnieniu nas przy tak istotnej sytuacji życiowej, jaką jest przeprowadzka lub przewóz z jakiegokolwiek powodu ich własności osobistej. Nasza firma posiada w swym sztabie kilkunastu doświadczonych pracowników, chętnych do nawet najcięższych akcji, dlatego wierzymy, że każdy z naszych pracowników będzie w stanie zapewnić Państwu stu procentowe zadowolenie i pewność co do dobrego dokonania decyzji!

10

lat w przeprowadzkach

843

przeprowadzek

1102

ofert

41

przetargów

16

pracowników

 
M A R E K      R E J O W I C Z

Wiemy, że każdy zleceniodawca ma co do nas jakieś inne, specjalne wymagania i rozumiemy to. Chcemy sprawić, aby żaden z naszych klientów nigdy nie był niezadowolony po wykonanych przez nas usługach, dlatego dokładamy wszelkiej dokładności i starań do tego, co robimy.

Opinia naszych klientów jest najważniejsza

Nasze referencje wystawione przez klientów, mówią o nas same. Z miłą chęcią rozwiążemy i Wasz problem - dołącz do zadowolonych klientów.

schindler-logo2
Urząd Miasta Katowice
Generali Group
Policja Śląska Logo
planetarium-slaskie-logo
Siemens Medical
zeiss
clientlogo-1_shutterstock_100557610