Firma Wujek Marek posiada szereg różnych usług, które oferują swoim klientom. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych zajmujemy się również szeroko rozumianymi porządkami. Swoje usługi dedukujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i prężnie współpracujemy z firmami prywatnymi. Nasze usługi realizujemy w całym Górnośląskim Okręgu Przemysłowym. Nieraz realizowaliśmy także bardzo skomplikowane, czasochłonne i wymagające wnikliwego przygotowania usługi dla instytucji państwowych i publicznych.

Z naszej oferty porządkowej i transportowej korzystały urzędy, ambasady, biblioteki, archiwa czy też muzea. Nabyte doświadczenie i wiedza świetnie sprawdzają się przy kolejnych zleceniach.

Kilkunastoletnie doświadczenie naszej firmy oraz odpowiednio dobrany zespół pracowników a przede wszystkim wysokie ubezpieczenia gwarantują naszym klientom bezpieczeństwo. Specyfika relokacji maszyn sprawia, że każdorazowo sposób działania firmy dostosowujemy do charakteru zlecenia, miejsca i czasu w jakim ma się odbywać transport. Najmniejszy detal poddajemy wnikliwej analizie i sprawdzeniu.